اثر مسافر مسافرت مسافران اخبار اقتصادی و بازرگانی

اثر: مسافر مسافرت مسافران اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اکران «کامیون» در نیمه دوم سال ، «کولکاپیس» قصه باعشق دارد

کامبوزیا پرتوی فیلم سینمایی «کولکاپیس» را با داستانی باعشق در یک شهرستان کوچک می سازد.

اکران «کامیون» در نیمه دوم سال ، «کولکاپیس» قصه باعشق دارد

«کولکاپیس» قصه باعشق دارد/ اکران «کامیون» در نیمه دوم سال

عبارات مهم : پرنده

کامبوزیا پرتوی فیلم سینمایی «کولکاپیس» را با داستانی باعشق در یک شهرستان کوچک می سازد.

به گزارش سینماخبر کابوزیا پرتوی کارگردان سینما راجع به فیلم سینمایی «کولکاپیس» که به تازگی پروانه ساخت دریافت کرده هست، بیان کرد: آب چلیک نام پرنده ای است که در همه جای دنیا وجود دارد و به این پرنده در اصطلاح شمالی کولکاپیس می گویند. مفهوم عمومی این واژه هم به معنی زبر و زرنگ و سرخوش است و نام فیلم من هم برگرفته از نام این پرنده است.

وی با اشاره به وقت ساخت این اثر گفت: هنوز جهت این عنوان برنامه ریزی نکرده ایم و حتی پیش تولید «کولکاپیس» را هم شروع نکرده ایم با این وجود به نظرم عالی ترین فصل ساخت این فیلم تابستان و بهار است.

پرتوی با بیان اینکه این فیلم روایتگر یک داستان باعشق در یک شهرستان کوچک هست، اظهار کرد: تمام صحنه های این فیلم در شمال کشور فیلمبرداری می شود.

این کارگردان در آخر با اشاره به دیگر اثرش با عنوان «کامیون» عنوان کرد: امیدوارم این فیلم نیمه دوم امسال به نمایش عمومی گذاشته شود لیکن به نظرم وقت خوبی جهت اکران این اثر هست. این را هم باید بگویم که پخش این فیلم بر عهده شرکت نیمروز با مدیریت مهدی صباغ زاده است.

«کامیون» دومین فیلم کامبوزیا پرتوی در مقام کارگردان بعد از «کافه ترانزیت» است که بعد از ۱۲ سال ساخته شد.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: «یک راننده کامیون ایران، خانواده ای از اهالی کردستان عراق را جهت یافتن پدر خانواده به پایتخت کشور عزیزمان ایران می آورد.»

سایر عوامل «کامیون» عبارتند از بازیگران: سعیدآقاخانی، نیکی کریمی، تروسکاجولا، نسرین مرادی و رامین راستاد، دستیاراول و برنامه ریز: رامین راستاد، مدیر فیلمبرداری: تورج اصلانی، صدابردار: پرویز آبنار، طراح صحنه: بابک صبحی، طراح گریم: بابک اسکندری، مجری طرح: هومن احمدی توفیقی، تهیه کننده: کامبوزیاپرتوی، محصول موسسه سینمایی خط سوم.

اکران «کامیون» در نیمه دوم سال ، «کولکاپیس» قصه باعشق دارد

واژه های کلیدی: پرنده | داستان | کامیون | داستان | کامیون | سینمایی | کارگردان | کارگردان سینما

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz