اثر مسافر مسافرت مسافران اخبار اقتصادی و بازرگانی

اثر: مسافر مسافرت مسافران اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «هزارپا» سانس خوری می کند؟!

به گزارش بانی فیلم، «هزارپا» به عنوان یکی از مدعیان اکران بالاخره از چهارشنبه گذشته روی پرده رفت. با این حال انتشار خبرهایی مبنی بر پیش فروش بلیت های «هزارپا»چن

«هزارپا» سانس خوری می کند؟!

«هزارپا» سانس خوری می کند؟!

عبارات مهم : ایران

به گزارش بانی فیلم، «هزارپا» به عنوان یکی از مدعیان اکران بالاخره از چهارشنبه گذشته روی پرده رفت. با این حال انتشار خبرهایی مبنی بر پیش فروش بلیت های «هزارپا»چند روز پیش از اکران و حاشیه های مراسم اکران شخصی آن هم باعث نشد که فیلم بتواند رکورد خاصی را از حیث فروش به نام خود ثبت کند.البته این بدان معنی نیست که فروش فیلم در دو روز نخست اکران ناامیدکننده بوده،چون در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این کمدی پربازیگر توانست ۴۵۰ میلیون تومان فقط در پایتخت کشور عزیزمان ایران بفروشد. این رقم ولی با وجود زیاد کردن قیمت بلیت در مقایسه با دیگر فیلمهای رکوردشکن در دهه ۹۰ چندان هم چشمگیر نیست. به عنوان نمونه «نهنگ عنبر ۲، سلکشن رؤیا» پارسال در سه روز نخست خود موفق شد با ۱۱۲ هزار نفر مخاطب یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان فروش داشته باشد. «سلام بمبئی» هم دو سال پیش در سه روز نخست اکران ۱۳۵ هزار نفر را به سالن های سینما کشاند و یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان فروش داشت. «فروشنده» اصغر فرهادی هم دیگر فیلم رکوردشکنی بود که در دو- سه روز اول اکرانش یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان به جیب زد.

مقایسه این رقمها با فروش افتتاحیه «هزارپا» حکایت از آن دارد که فیلم نتوانسته رکوردشکن باشد. ضمن اینکه باید درنظر داشت دو روز افتتاحیه فیلم ابوالحسن داودی همزمان با دو روزی بود که بازیهای جام جهانی فوتبال برگزار نشدند.رویدادی که در سه هفته اخیر روی فروش فیلمها تاثیرات منفی داشتند.

«هزارپا» سانس خوری می کند؟!

حتی با عنایت به گذر از مرز ۷۰۰ میلیون تومان فروش در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستانها تا عصر دیروز، باز هم اطلاق لفظ رکوردشکن به این فیلم محلی از اعراب ندارد.

این در حالی است که شنیده می شود در یکی از پردیس های پایتخت کشور عزیزمان ایران سانس های دیگر فیلمها در اختیار این فیلم قرار گرفته تا به زیاد کردن فروش آن در روزهای اول کمک کند. فیلم ۷۳ سالن در اختیار دارد و در این پردیس بخصوص،همین دیروز ۲۲ سانس در هشت سالن متفاوت تخصیص داده شده است داده شد که قابل توجه هست. پردیس سینمایی مذکور امروز شنبه نیز ۱۹ سانس جهت این فیلم در نظر گرفته هست. به نظر می رسد ادامه این واکنش‌ها تمامیت خواهانه اعتراض صاحبان سایر فیلمها را در روزهای آتی به دنبال داشته باشد.

به گزارش بانی فیلم، «هزارپا» به عنوان یکی از مدعیان اکران بالاخره از چهارشنبه گذشته روی پرده رفت. با این حال انتشار خبرهایی مبنی بر پیش فروش بلیت های «هزارپا»چن

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | رکوردشکن | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz